Категорії

  • Хто ми

    Компанія FRTgroup, працюючи на ринку України з 2008 року, професійно займається розробкою та інсталяцією систем заземлення та блискавкозахисту, систем захисту від імпульсних та комутаційних перенапруг, систем телемеханіки, а також систем електропостачання в цілому.
1
/
3
/

Наші послуги

Ми займається реалізацією матеріалів та обладнання, розробкою та монтажем електричних мереж, заземлення, систем блискавкозахисту і захисту від імпульсних перенапруг, систем гарантованого електроживлення.

Реалізація матеріалів та обладнання

Ми пропонуємо високотехнологічні рішення для житлових і офісних будівель, готельно-ресторанних комплексів, промислових підприємств, енергетичних об’єктів, банків, підприємств нафтогазового комплексу та об’єктів зв’язку.

Розробка та монтаж електричних мереж

Наші співробітники регулярно проходять навчання, курси підвищення кваліфікації, щоб освоювати новітні технології монтажу і бути в курсі ринкових новинок. Роботи виконують професійні електрики, альпіністи і техніки на вищому рівні.

Виконання робіт для реалізації заземлення

Ми застосовуємо найкраще обладнання та матеріали провідних європейських виробників та власного виробництва. Все обладнання сертифіковане в Україні, має відмінні робочі показники.

Системи захисту від блискавок та імпульсних перенапруг

Компанія має ліцензії на всі види послуг. Виконані нами роботи відповідають діючим в Україні нормам безпеки і якості. Нашим клієнтам ми пропонуємо найбільш раціо- нальне, технічно обгрунтоване і економічне рішення.

Система безперебійного електроживлення

Ми виконуємо комплекс послуг – обстеження об’єкта, проведення вимірювань власної електротехнічною лабораторією, професійна консультація, проектування, забезпечення матеріалами та якісний монтаж.

УСІ
0
Відгуки клієнтів
0
електромонтаж
0
заземлення
0
засоби захисту від імпульсних перенапруг
0
захист від імпульсних перенапруг
0
захист від блискавок
0
Ліцензії та сертифікати
0
прилади заземлення
0
прилади захисту від блискавки
0
Продукція
0
Проектування
0
системи кабельного електрообігріву
0

Наші вакансії

Компанія FRTgroup працює на ринку України з 2008 року. Ми професійно займаємося проектуванням та інсталяцією систем енергопостачання, заземлення та блискавкозахисту, систем захисту від імпульсних перенапруг, а також систем телемеханіки.

У нас відкрита вакансія на позицію Електромонтажника силових мереж

Про всі умови Ви можете дізнатись на детальній сторінці, або ж зателефонувавши нам за номером +380 (44) 224-62-71. Свої резюме надсилайте на hr@frt-group.ua

У нас відкрита вакансія на позицію Менеджера з продажів

Про всі умови Ви можете дізнатись на детальній сторінці, або ж зателефонувавши нам за номером +380 (44) 224-62-71. Свої резюме надсилайте на hr@frt-group.ua
Детально
Untitled-1 (1)

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
“ЕФ ЕР ТІ – ГРУП”

Код за ЄДРПОУ:
Юридична адреса:
Поточний рахунок:
МФО:

ІПН:
Свідоцтво платника ПДВ:

Генеральний директор:

Завантажити реквізити :

36259073
02660, м. Київ, вул. Магнітогорська, 1, кім. 325
26003060717541 в ПАТ КБ «Приватбанк», м. Київ
321842

362590726554
200024149


Барщ Юрій Валерійович
Реквізити товариства з обмеженою відповідальністю ЕФ ЕР ТІ - ГРУП