FRTgroup провела семінари з заземлення, блискавкозахисту та телемеханізації.

By Немченко Лілія 5 років ago
Home  /  Новини  /  FRTgroup провела семінари з заземлення, блискавкозахисту та телемеханізації.

Компанія FRTgroup в період з 16.04.2018 року по 27.04.2018 року провела ряд виїзних семінарів в енергетичних підприємствах Центральної та Західної України. Ми побували в ПАТ «Вінницяобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго» ПАТ «Чернівціобленерго», АТ «Прикарпаттяобленеро», ПрАТ «Закарпаттяоблнерго», ПАТ «Львівобленерго», ПрАТ «Волиньобленерго», ПрАТ «Рівнеобленерго», на черзі – ПАТ «Хмельницькобленерго».

На семінарах була висвітлена тема: «Заземлення, блискавкозахист та телемеханізація енергетичних об’єктів. Сучасні вимоги та рішення».

Спеціалісти компанії FRTgroup сумісно з колегами  НТУ «ХПІ «НДПКІ «Молнія» розкрили існуючу проблематику стану заземлення, блискавкозахисту та телемеханіки, яка є на сьогоднішній день на більшості енергетичних підприємств, запропонували можливі шляхи її вирішення.

Хочеться відмітити, що тема семінару викликала живий інтерес у аудиторій, під час виступів відчувався зворотній зв’язок, а дискусії набували цікавих обертів. Це було дуже приємно, адже факт зацікавленості ще раз переконав нас, що ми рухаємося в потрібному напрямку і робимо важливу справу.

Наразі FRTgroup отримала пропозиції від енергетичних підприємств на виконання розрахунків систем та на розробку пілотних проектів.

Хочеться подякувати всім підприємствам, які приймали нас у себе, за організацію заходу, надзвичайно цікаву аудиторію та плідне спілкування.

FRTgroup впевнена, що такий формат зустрічей з колегами просто необхідний, оскільки в дискусіях народжується істина, яка дає гарні результати.

Волиньобленерго

Прикарпаттяобленерго

Львівобленерго

ЕФ ЕР ТІ - ГРУП

 

Category:
  Новини
this post was shared 0 times
 000
About

 Немченко Лілія

  (16 articles)