Відбувся офіційний візит партнерів компанії CITEL (Франція) до компанії FRTgroup.

By Немченко Лілія 3 роки ago
Home  /  Новини  /  Відбувся офіційний візит партнерів компанії CITEL (Франція) до компанії FRTgroup.

З 23 по 27 вересня відбувся офіційний візит партнерів компанії CITEL з Франції до компанії FRTgroup, яка є єдиним офіційним, ексклюзивним представником та дистриб’ютором CITEL на території України з 2010 року. Нарешті відбулось особисте знайомство з комерційним директором CITEL Jacques Niclause та продакт менеджером CITEL Christian Macanda. Під час перебування гостей, компанія FRTgroup познайомила  їх ближче з Україною, були підведені підсумки багатолітньої співпраці з нашою компанією та досягнуто нових домовленостей про подальший розвиток партнерства.

В рамках візиту іноземних партнерів, 25 вересня 2019 року компанією FRTgroup, був організований семінар за участю безпосередніх спеціалістів CITEL Jacques Niclause та Christian Macanda. 

Тема семінару: “Передові технічні рішення з забезпечення внутрішнього блискавкозахисту від CITEL”, виявилась надзвичайно актуальною для працівників енергетичної сфери.

На семінарі були присутні технічні спеціалісти з АТ “Укрзалізниця”, ВАТ “Тернопільобленерго”, ТОВ “Родина Констракшен”, ПАТ “Укргідроенерго”, ДП “Украерорух” та інші.

Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері, де була обговорена проблематика з забезпечення захисту від блискавок та знайдені оптимальні шляхи її вирішення. 

Нашими партнерами була представлена абсолютно нова лінійка ПЗІП CITEL, яка кардинально відрізняється від попередньої, вона має з’явитися на українському ринку до кінця поточного року.

Під час семінару відбувся, так званий, обмін досвідом між технічними спеціалістами України та Франції. Jacques Niclause та Christian Macanda також розповіли про специфіку реалізації проектів з внутрішнього блискавкозахисту в різних країнах світу, проконсультували щодо захисту вузькопрофільного технологічного устаткування та відповіли на хвилюючі питання запрошених гостей. 

В результаті партнерської зустрічі, було вкотре підтверджено статус компанії FRTgroup – вона є і залишається єдиним офіційним, ексклюзивним представником та дистриб’ютором компанії CITEL в Україні.

Дякуємо комерційному директору Jacques Niclause та продакт менеджеру Christian Macanda з компанії CITEL за офіційний візит в Україну, за проявлену зацікавленість особистої зустрічі з компанією FRTgroup та чудово проведений семінар для наших клієнтів, партнерів, колег. 

семінар Citel

семінар Citelсемінар Citelсемінар Citelсемінар Citelсемінар Citelсемінар Citelсемінар Citelсемінар Citelсемінар Citelсемінар Citel семінар Citelсемінар Citel семінар Citel семінар Citel

Category:
  Новини
this post was shared 0 times
 000
About

 Немченко Лілія

  (16 articles)