• ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

  Електромонтажні роботи виконують висококваліфіковані фахівці. Ми здійснюємо зовнішні та внутрішні монтажні роботи електромереж, монтаж системи СКС, систем кабельного обігріву, систем безперебійного гарантованого електроживлення. При виконанні електромонтажних роботах використовуються професійні матеріали та інструменти від відомих торгових марок

 • ТЕЛЕМЕХАНІКА

  Компанія FRTgroup має успішний досвід встановлення систем телемеханіки на електричних підстанціях 110 кВ та 35 кВ. Автоматизація, контроль та управління технологічними процесами і устаткуванням на відстані, вирішує низку важливих питань в сучасному виробництві. Наша компанія готова якісно реалізувати систему телемеханіки на вашому об’єкті.

 • ЗАХИСТ ВІД ІМПУЛЬСНИХ ПЕРЕНАПРУГ

  Якщо у вас виникли проблеми викликані перепадами напруги, то компанія FRTgroup з легкістю їх вирішить, встановивши на вашому об’єкті систему захисту від імпульсних перенапруг. Ця система, призначена для захисту електронного та електричного обладнання, яке розташоване в будівлях та є просто необхідною для безпеки, як устаткування так і людини.

 • ЗОВНІШНІЙ БЛИСКАВКОЗАХИСТ

  Блискавка – це природне явище, яке людина нажаль не може контролювати. Прямий удар блискавки є дуже небезпечним і може завдати значної шкоди житловому приміщенню та електрообладнанню. Вирішенням цієї проблеми є встановлення системи блискавкозахисту, яка в повній мірі здатна захистити будівлю та обладнання. Компанія FRTgroup є професіоналом по встановленню систем блискавкозахисту. Ми гарантуємо якість та надійність встановленої системи

 • ЗАЗЕМЛЕННЯ

  Компанія FRTgroup виконує всі типи систем заземлення. Встановлення систем заземлення необхідне для безпечного функціонування електрообладнання та захисту людини від ураження струмом. При встановлені системи ми використовуємо технологію модульного заземлення, надаємо технічну підтримку протягом усього гарантійного строку.

 • РОЗУМНИЙ БУДИНОК

  Бажаєте мати вдома помічника? А якщо помічником для вас стане ваш дім? Компанія FRTgroup з легкістю це реалізує, адже встановивши в вашому будинку, квартирі або дачі систему “Розумний будинок” ви отримуєте безмежні можливості в керуванні вашої будівлі  її комунікаціями, освітленням та безліччю іншими складовими на відстані.

 • ПРОЕКТУВАННЯ

  Компанія FRTgroup пишається своїм проектно-кошторисним відділом, наші високопрофесійні проектанти виконують всі етапи проектних робіт та пропонують якісні проектні рішення. Проекти розроблюються на основі державних норм та правил, кожен проект проходить узгодження в контролюючих органах.

 • ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

  Компанія FRTgroup має власну атестовану електротехнічну лабораторію, яка проводить електровимірювальні роботи з подальшим наданням протоколів вимірювання. Всі вимірювання відповідають нормативним вимогам, що є запорукою надійності в подальшому електромонтажу.

 • АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ

  Альтернативні джерела енергії - це комплекс технологічних рішень по отриманню традиційної електричної або теплової енергії від енергії вітру або сонця. Вона з кожним роком набуває все більшої популярності і це не дивно, адже такий вид енергії заощаджує ресурси, що залишилися в світі, а також допомагає в захисті екологічних катастроф.

1
/
3
/

Sorry, this entry is only available in Українська.