• АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ

    Альтернативні джерела енергії - це комплекс технологічних рішень по отриманню традиційної електричної або теплової енергії від енергії вітру або сонця. Вона з кожним роком набуває все більшої популярності і це не дивно, адже такий вид енергії заощаджує ресурси, що залишилися в світі, а також допомагає в захисті екологічних катастроф.

1
/
3
/

Альтернативні джерела енергії фото 1

АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ

Компанія FRTgroup розуміє, що постійне зростання цін на нафтопродукти та газ змушує багато підпиємств, державних установ, фізичних осіб замислюватися про отримання альтернативної енергії,  яка без сумніву, може скласти конкуренцію традиційним видам енергії. Ми впевнені, що наша країна має величезний потенціал для впровадження альтернативні джерела енергії на споживчому ринку України.

Основні переваги альтернативних джерела енергії:
– абсолютна екологічність;
– простота в експлуатації;
– тривалий час роботи систем;
– мінімальне сервісне та технічне обслуговування.

Компанія FRTgroup успішно реалізувала проекти по встановленню сонячних панелей і налаштуванню безперебійної системи живлення на приватних будинках та державних установах. Основними джерелами енергії для такого типу систем є енергія сонця, вітру і природний стан грунту на поверхні Землі (для ґрунтових теплових насосів).

Використовуючи альтернативні  джерела енергії, ми:
– позитивно впливаємо на екологію та на енергетичну кризу на Землі;
– отримуємо незалежність від традиційних видів енергії;
– істотно заощаджуємо кошти та маємо впевненість у завтрашньому дні.


Рішення від FRTgroup

Для зменшення майбутніх витрат ми проводимо і рекомендуємо перед початком робіт провести енергоаудит об’єкту і скласти техніко-економічне обгрунтування (ТЕО). Встановлення альтернативних джерел енергії від FRTgroup – це комплекс техніко-експлуатаційних рішень по отриманню традиційної електричної або теплової енергії від енергії вітру або сонця. Спеціалісти нашої компанії в обов’язковому порядку проходять навчання та тренінги в наукокво-дослідницьких інститутах, щоб пропонувати та релізувати тільки новітні рішення в цій галузі.

Залежно від обраної технології отримання енергії, ми поділяємо альтернативні джерела на:
– сонячні;
– повітряні;
– геотермальні;
– гідроенергетичні;
– технології отримання біопалива.

В залежності від технічного завдання та специфіки розташування об’єкту, наші фахівці пропонують основні типові рішення в даній галузі такі як: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні системи або, геліосистеми, теплові насоси та інше.

На базі багаторічного досвіду нашої компанії ми бачимо, що наша країна розвивається в напрямку альтернативної енергетики і майже досягла рівня європейських держав та наздоганяє світових лідерів у сфері альтернативних джерел енергії. Прикладом цього є те, що на сьогоднішній день успішно функціонує всім відомий «зелений тариф», який станом на сьогодні є найвищий в Європі. З 2014 року за цим тарифом зможуть працювати не лише підприємства, а й приватні будинки.

Рeалізовані проекти компанії FRTgroup

УСІ
0
Відгуки клієнтів
0
Відеонагляд
0
Електромонтажні роботи
0
Заземлення
0
Захист від імпульсних перенапруг
0
Зовнішній блискавкозахист
0
Ліцензії та сертифікати
0
Розумний будинок
0