• ПРОЕКТУВАННЯ

    Компанія FRTgroup пишається своїм проектно-кошторисним відділом, наші високопрофесійні проектанти виконують всі етапи проектних робіт та пропонують якісні проектні рішення. Проекти розроблюються на основі державних норм та правил, кожен проект проходить узгодження в контролюючих органах.

1
/
3
/

Проект

ПРОЕКТНІ РОБОТИ

Проектні роботи є першочерговою та основною складовою при реалізації систем на об’єкті будівництва, саме тому ми пропонуємо комплексний та професійний підхід до розробки проектних рішень.

FRTgroup виконує всі етапи проектних робіт, а саме:
– вишукувальні роботи;
– підготовка технічних умов;
– розробка проекту;
– узгодження від імені замовника в контролюючих органах.


НАШІ ФАХІВЦІ ПРОПОНУЮТЬ ЯКІСНІ ПРОЕКТНІ РІШЕННЯ СИСТЕМ:

– електричних мереж (зовнішніх та внутрішніх);
– захисту від блискавок;
– заземлення;
– захисту від імпульсних перенапруг;
– кондиціонування;
– телемеханіки;
– альтернативної енергетики;
– «Розумного будинку»;
– освітлення;
– безперебійного гарантованого електроживлення;
– кабельного обігріву
– сніготанення

Спеціалісти проекто-кошторисного відділу розробляють проекти на основі діючих нормативних документів, відповідно до чинного законодавства України, завдання на проектування та технічних умов. Кожен проект в обов’язковому порядку проходить внутрішній контроль і при необхідно проходить комплексну експертизу в державних органах.

На основі 10 літнього досвіду, професійному та відданому ставленні проектанти нашої компанії видають ефективні, сучасні, економічно обґрунтовані технічні рішення з подальшим супроводом та технічною підтримкою. Тому що технічні працівники FRTgroup постійно розвиваються, підвищують рівень кваліфікації, проходять тренінги та курси спрямовані на впровадження сучасних та новітніх інженерних рішень, сміливо крокують в невизначеність, беруть на себе відповідальність і як наслідок є лідерами на ринку передових інженерних систем в енергетиці.