• ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

    Компанія FRTgroup має власну атестовану електротехнічну лабораторію, яка проводить електровимірювальні роботи з подальшим наданням протоколів вимірювання. Всі вимірювання відповідають нормативним вимогам, що є запорукою надійності в подальшому електромонтажу.

1
/
3
/

Elektrotekhnichna-laboratoriya-img

ШВИДКЕ, ТОЧНЕ, НАДІЙНЕ ПРОВЕДЕННЯ ВИМІРЮВАНЬ

Компанія FRTgroup має власну атестовану електротехнічну лабораторію. Згідно з нормативними вимогами, ми рекомендуємо проводити вимірювання електроустановок житлових будівель, виробничих будівель, торгових підприємств, громадських будівель, сільськогосподарських будівель, будмайданчиків, видовищних споруд.

Фахівці електротехнічної лабораторії FRTgroup проводять електровимірювальні роботи і надають протоколи вимірів, необхідні для:
– безпечної експлуатації електроустановки;
– попередження відмов і простою електроустаткування;
– введення електроустановки в експлуатацію (після монтажу, аварії, ремонту);
– надання інспектору пожежної охорони.


МИ ПРОВОДИМО ТАКІ ВИДИ ВИМІРЮВАНЬ

– електричний опір ізоляції силових кабельних ліній;
– перевірка чутливості захисту лінії напругою до 1000 В із заземленою нейтраллю силових кабельних ліній;
– вимір перехідних опорів контактних з’єднань, збірних та  з’єднувальних шин, проводів, блискавкозахисних тросів;
– вимір опору заземлюючого пристрою;
– електричний опір ізоляції електроустановок, апаратів, вторинних кіл і електропроводки напругою до 1000 В;
– перевірка спрацьовування захисту в електроустановках із заземленою нейтраллю електроустановок, апаратів, вторинних кіл і електропроводки напругою до 1000 В;
– перевірка відсутності пошкоджень провідників у пристроях вирівнювання електричних потенціалів в електроустановках, апаратах, вторинних ланцюгах і електропроводках напругою до 1000 В.

Сучасний підхід та використання новітніх приладів дозволяють електротехнічній лабораторії, FRTgroup, зняти заміри заземлюючого пристрою при імітації імпульсного струму 10/350 мкс. Ми використовуємо багатофункціональні вимірювальні прилади, які дозволяють всебічно охарактеризувати електричний стан заземлюючих пристроїв та блискавкозахисту.