• ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

    Електромонтажні роботи виконують висококваліфіковані фахівці. Ми здійснюємо зовнішні та внутрішні монтажні роботи електромереж, монтаж системи СКС, систем кабельного обігріву, систем безперебійного гарантованого електроживлення. При виконанні електромонтажних роботах використовуються професійні матеріали та інструменти від відомих торгових марок

1
/
3
/

Електромонтажник

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ ПОСЛУГИ

В компанії FRTgroup працює команда висококваліфікованих спеціалістів, яка виконує роботи будь-якої складності, починаючи від монтажу системи заземлення закінчуючи встановленням та налаштуванням системи “Розумний будинок”.
Перед узгодженням проекту з замовником ми враховуємо всі його побажання, далі затверджуємо проектне рішення в контролюючих органах і до роботи стає електромонтажна бригада FRTgroup.

Фахівці FRTgroup виконують монтаж:
– електропроводки;
– електрообладнання;
– встановлення та розключення РП та ТП;
– освітлення зовнішніх та внутрішніх електричних мереж;
– силових мереж;
– систем СКС;
– систем кабельного обігріву;
– водно-розподільних пристроїв;
– стабілізаторів напруги;
– систем блискавкозахисту;
– захисту від імпульсних перенапруг;
– заземлення;
– пуско-налагоджування дизельних і бензинових генераторів.

Надійність, безпека та тривале використання

На стадії підготовки проекту електропостачання ми проводимо передпроектне обстеження об’єкту, виконуємо електричні вимірювання, складаємо кошторис, отримуємо технічні умови в електропостачальної організації, узгоджуємо з замовником технічне завдання. Потім професійні проектувальники FRTgroup розробляють проект електромереж. Це дуже важливий і трудомісткий етап, адже від якості розрахунку електричних мереж залежить правильність монтажу і подальша експлуатація електроустаткування. При роботі над проектом ми враховуємо архітектурні особливості будівлі, дизайнерські рішення, побажання замовника, норми пожежної безпеки та критерії оптимальної роботи електроустановок. Проект електропостачання від FRTgroup містить схеми зовнішнього і внутрішнього електропостачання, повний перелік електроустановок та апаратури, розрахунок струмів і падіння напруги в лінії, план розташування електрообладнання, план прокладки кабелів і т.д.

При виконанні робіт ми проводимо повну електрифікацію об’єкту, а саме:
– розробка і узгодження проекту;
– проведення вимірювань власною електротехнічною лабораторією;
– отримання технічних умов та укладання договорів на електропостачання;
– електромонтажні роботи;
– пуско-налагоджувальні роботи;
– здача об’єкта в експлуатацію;
– технічне обслуговування об’єктів;
– прокладка кабелю;
– проектування електричних мереж.

02

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

Електротехнічні роботи виконують висококваліфіковані фахівці, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, тренінги та постійно вдосконалюються в області передових технологій. При електромонтажних роботах компанія FRTgroup використовує лише якісні матеріали та обладнання відомих світових виробників таких як:
– ABB;
– Schneider electric;
– Hager;
– ETTI;
– Anchor;
– Громовик;
– SEL;
– NR electronics;
– DEVI;
– AMX;
– INELS та інші.

Спеціалісти FRTgroup виконують зовнішні монтажні роботи електромереж, які  припускають будівництво або реконструкцію трансформаторних і розподільних підстанцій напругою до 35 кВ, прокладку або ремонт кабельних ліній напругою до 35 кВ, установку опор освітлення, прокладку повітряних ліній по опорах, підсвічування фасадів, ландшафтне освітлення. У комплекс монтажних робіт внутрішніх електромереж ми включаємо та виконуємо монтаж електропроводки, електрообладнання, монтаж систем СКС, освітлення, електрощитів, стабілізаторів напруги, ввідно-розподільних пристроїв. Монтаж електропроводки спеціалісти нашої компанії можуть провести по бетонним, цегляним, гіпсокартонним стіна, металевим конструкціям, в штробах, коробках, трубках, кабельних каналах і т.д. Роботи по прокладці кабелю наші фахівці здійснюють згідно з розрахунками по навантаженню і характеристикам споживачів.
Монтаж систем СКС (структурно-кабельних мереж) від FRTgroup передбачає організацію мереж телебачення, телефонних мереж, локальних мереж, пожежної та охоронної сигналізації, відеоспостереження, систем контролю доступу. Правильно виконаний монтаж електрощитів, стабілізаторів напруги, ВРУ запобігає виходу з ладу обладнання та аварійні ситуації, саме тому до цього виду робіт ми підходимо з особливими точністю та відповідальністю.
До систем кабельного обігріву відносяться системи «тепла підлога», антиобледеніння і сніготанення. Для організації систем кабельного обігріву ми використовуємо високоякісне обладнання нашого партнера – фірми DEVI.
FRTgroup виконує повний комплекс робіт по інсталяції систем безперебійного гарантованого електроживлення, яка актуальна для приватних будинків, лікарень, підприємств, готелів і т.д., для забезпечення нормальної роботи обладнання при повній відсутності електроенергії або при відхиленнях параметрів подачі електроенергії. Ми здійснюємо монтаж, пуско-налагоджувальні роботи і сервісне обслуговування джерел безперебійного гарантованого електроживлення: акумуляторів, пристроїв безперебійного живлення (UPS), дизель- і бензогенераторів.

Пусконалагоджувальні роботи

По закінченню монтажних робіт ми в обов’язковому порядку проводимо пробні включення мереж, випробування і виконання електротехнічних вимірів з оформленням необхідних протоколів. Компанія FRTgroup має власну електротехнічну лабораторію, в якій ми проводимо електровимірювальні роботи, після чого надаємо протоколи вимірів.
Дана документація необхідна для:
– попередження відмов і простою електроустаткування;
– безпечної експлуатації;
– введення електроустановки в експлуатацію;
– надання інспектору пожежної охорони.

При здачі об’єкта ми надаємо замовнику весь пакет документів. Все встановлене обладнання забезпечуємо сертифікатами, гарантійними зобов’язаннями постачальників і інструкціями з експлуатації. Від наших менеджерів замовник отримує виконавчу документацію, акти про виконання прихованих робіт з монтажу кабельних ліній, електропроводок і заземлення, а також технічний звіт про результати проведених вимірювань. Після здачі об’єкта ми рекомендуємо укладання договору на сервісне техобслуговування.