• РОЗУМНИЙ БУДИНОК

    Бажаєте мати вдома помічника? А якщо помічником для вас стане ваш дім? Компанія FRTgroup з легкістю це реалізує, адже встановивши в вашому будинку, квартирі або дачі систему “Розумний будинок” ви отримуєте безмежні можливості в керуванні вашої будівлі  її комунікаціями, освітленням та безліччю іншими складовими на відстані.

1
/
3
/

[ua:]Система розумного будинку[ru:]Система умного дома[en:]A smart home system
Система «розумний будинок» – це високотехнологічна система, яка об’єднує всі комунікації в одну і ставить її під керування штучного інтелекту, який запрограмований та налаштований на всі потреби і побажання господаря. Система «розумний будинок» керує вашим будинком, квартирою, офісом, будівлею, включає в себе датчики, керуючі елементи та виконавчі пристрої.

Спеціалісти компанії FRTgroup мають великий досвід в розробці та інсталяції системи “Розумний будинок” та можуть реалізувати систему управління будь-якої складності починаючи від управління лампочкою закінчуючи управлінням всіма системами будинку.

Керуючі елементи приймають сигнали з датчиків і контролюють роботу виконавчих пристроїв, діючи відповідно до заданих алгоритмів.

При впроваджені системи “Розумний будинок” ми використовуємо обладнання та матеріали двох відомих світових брендів:
– AMX (США);
– iNELS (Чехія).

Також ми можемо реалізувати систему розумний будинок на основі обладнання та матеріалів інших брендів за бажанням замовника.

Система «розумний будинок» від FRTgroup може:

– керувати освітленням з будь-якої точки;
– раціонально та економічно використовувати енергію;
– слідкувати за безпекою будинку, коли вас немає вдома;
– здійснювати цілодобовий протипожежний контроль будинку;
– здійснювати відеоспостереження в режимі реального часу;
– керувати мікрокліматом в кімнатах;
– керувати мультірумом – єдина система аудіо та відео інформації;
– автоматично керувати карнизами, жалюзі, воротами, бойлером, системою вентиляції, опалення, кондиціювання тощо
– доглядати за садом/городом, автоматично керуючи системою поливу території
– автоматично керувати контролем доступу та домофонами.

Для реалізації таких задач ми застосовуємо устаткування компанії AMX тому що вона є світовим лідером в розробці систем інтегрованого керування, який постійно вдосконалюється.

Ми впроваджуємо систему «Розумний будинок», яка дозволяє бути впевненим в безпеці власного житла, адже ви можете на відстані керувати усіма системами будинку через:
– планшет;
– комп’ютер;
– мобільний телефон.

Також для вирішення складних технічних завдань в керуванні “Розумним будинком” добре зарекомендувало себе чеське обладнання INELS, яке є відносно не дорогим, але не поступається в якості іншим відомим маркам. Система INELS дозволяє керувати усіма інженерними системами будинку та володіє усіма необхідними технологічними і сучасними властивостями.

Для керування системою “Розумний будинок”  на місці можна використовувати:
– настінну панель;
– сенсорну панель;
– керування голосом;
– мобільні пристрої та комп’ютер.

Висококваліфіковані та досвідчені інженери компанії FRTgroup, обладнання від провідних світових виробників, яке ми використовуємо, гарантує нашим клієнтам високоякісне виконання системи “Розумний будинок”  будь-якої складності. Система “Розумний будинок” від компанії FRTgroup – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, дотримання норм та правил, гарантійне обслуговування та супроводження клієнта.

Рeалізовані проекти компанії

УСІ
0
Відгуки клієнтів
0
Відеонагляд
0
Електромонтажні роботи
0
Заземлення
0
Захист від імпульсних перенапруг
0
Зовнішній блискавкозахист
0
Ліцензії та сертифікати
0
Розумний будинок
0